Niektórzy sympatycy mody bardzo cenią sobie marki odzieżowe, które poszczycić mogą się wieloletnią historią. Tak właśnie jest w przypadku marki Blauer. Ta amerykańska firma założona przez Louisa Blauera poszczycić może się historią, która trwa aż od 1936 roku. Co ciekawe, na przestrzeni tylu lat, firma nie zmieniła swojego profilu. Zawsze dotyczyła odzieży. Blauer jest marką, która zazwyczaj kojarzona jest z płaszczami i ogólnie odzieżą wierzchnią. Podczas wieloletniej działalności, firma oczywiście rozszerzyła swój asortyment, przez co trafiła do serc wielu kobiet i mężczyzn zainteresowanych modą.

Kultowe kurtki i płaszcze firmy Blauer

Osoby zafascynowane modą zapewne wiedzą, że Blauer oznacza kultowe płaszcze i kurtki. Firma w początkowych latach istnienia produkowała niezwykle dopracowane płaszcze chroniące przed deszczem. Już od pierwszych lat działania, Blauer charakteryzował się wykorzystaniem materiałów najwyższej klasy. Zostało to oczywiście bardzo docenione, a dowodem na to jest fakt, że amerykańska marka tworzyła odzież dla wojska, policji czy nawet tajnych służb.

Jak wygląda firma Blauer w dzisiejszych czasach?

Jak się okazuje, pomimo wielu lat Blauer nie zwalnia. W dzisiejszych czasach marka może pochwalić się kolekcja naprawdę dobrze wykonanych kurtek, katan, płaszczy czy też kamizelek. Blauer nadal wiąże się z najwyższą jakością swoich produktów, co nadaje jej status kultowej firmy.

Blauer, a inne części garderoby

Charakterystyczne i uniwersalne kroje odzieży wierzchniej i jej profesjonalne wykonanie to jeden z największych atutów marki Blauer. W ofercie amerykańskiej marki można znaleźć jednak znacznie więcej. Firma oferuje równie dobrze wykonane ubrania skórzane, polówki czy też zwykłe koszulki. Blauer nie pozostał obojętny na nowoczesne trendy. Ich odzież można znaleźć w bardzo wielu wariantach kolorystycznych, a koszulki oferowane przez firmę zdobione są nowoczesnymi nadrukami. Sprawia to, że pomimo upływu lat, Blauer nadal spisuje się świetnie i ma wielu miłośników.