Nie da się ukryć, że bluzki damskie na dobre zagościły w naszych szafach. Kupujemy je zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online. Pomimo tego, że nasze zdobycze nam się podobają, nie zawsze wiemy, z czym je zestawić, aby stylizacja wyglądała nienagannie.

Kobiety zazwyczaj bluzki, bez względu na krój, zestawiają ze spodniami. Decyzję taką podejmują nie tylko ze względu na wygodę, ale przede wszystkim dlatego, że przez życiowy pośpiech zapominają, że te doskonale wyglądają także ze spódnicami – zarówno tymi dłuższymi, jak i krótkimi, a nawet sukienkami. Dziś chcemy przedstawić kilka propozycji, które doskonale wpiszą się nie tylko w formalny styl, ale także w ten mniej zobowiązujący, w którym doskonale będziesz czuła się na spotkaniu z przyjaciółmi lub na randce z ukochanym.

Bezpieczne połączenia najlepsze

Nie da się ukryć, że najprostsze połączenia są najlepsze. Oznacza to, że nie będziemy namawiać Cię na rezygnację ze spodni, jeśli je lubisz. Nie da się ukryć, że to połączenie jest nie tylko bezpieczne, ale również niezwykle praktyczne i wygodne. Nic zatem dziwnego, że zabiegane kobiety najczęściej je wybierają. Jeśli Ty również uwielbiasz to połączenie, pamiętaj, że nie tylko jeansy nadają się do połączenia z bluzkami. Jeśli lubisz bawić się modą, postaw na mniej oczywiste połączenia, jak np. eleganckie spodnie damskie z rozszerzaną nogawką. Na pewno podniosą wartość Twojej stylizacji, dzięki czemu nie przejdziesz ulicą niezauważona.

T-shirt też może wyglądać fajnie

T-shirt do tej pory kojarzył się ze stylem, który zarezerwowany był głównie dla sportowców. Obecnie trendy się zmieniły, dzięki czemu ta część garderoby może być swobodnie zestawiona w bardziej eleganckich stylizacjach. Jak się okazuje możliwości mamy mnóstwo. Wystarczy, że pobudzisz swoją wyobraźnię i nie będziesz miała żadnych zahamowań. Lubisz połączenie t-shirtu ze spodniami? Spróbuj go zestawić z nieśmiertelnym damskim garniturem i szpilkami. Bardziej odważne panie mogą pokusić się o założenie adidasów.