W świecie mody utarło się stwierdzenie, że czerwone bluzki powinny nosić jedynie brunetki. Czy aby na pewno? Dziś chcemy udowodnić Wam, że ta część garderoby z powodzeniem może znaleźć się w szafie blondynki, a nawet rudej. Te panie nie muszą żegnać się z czerwonym kolorem, tym bardziej że właśnie on nigdy nie wychodzi z mody. Soczyste czerwone bluzki damskie to must have każdej kobiety.

Czerwona bluzka i brunetka z pewnością idą w parze

Nie da się ukryć, że jeśli chodzi o czerwone kreacje, brunetki mają tutaj przewagę. Nieważne, czy będzie to bluzka, czy sukienka, ciemnowłose panie z pewnością będą w nich wyglądać znacznie lepiej niż pozostałe kobiety. Należy zauważyć, że kobiety te zazwyczaj mają bladą cerę, przy której czerwony kolor wygląda jeszcze bardziej soczyście.

Brunetki mogą pozwolić sobie na czerwone bluzki przez cały rok. Zimą, jeśli w bluzki nie spełniają wymagań termicznych, mogą się przerzucić na czerwone swetry, które na nich również będą wyglądały genialnie, a które na pewno będą dawały tak pożądane w tym okresie ciepło.

Blondynka w czerwonej bluzce? Dlaczego nie!

Nie masz danego dnia humoru? Czerwona bluzka z pewnością Ci go poprawi. Kolor ten dodaje bowiem energii i siły, której zazwyczaj brakuje nam rano. Nic zatem dziwnego, że blondynki wybierają ten kolor w zimowe, szare poranki, które nie napawają optymizmem.

Panie o jasnych włosach bardzo często posiadają jasną karnację. Warto ją rozweselić przy użyciu czerwonego koloru. Bluzka w tym kolorze z pewnością przypadnie do gustu Twojemu ukochanemu. Nie musisz na tę okazję zakładać sukienki. Czerwona bluzka z ciekawym wzorem z powodzeniem ją zastąpi. Zestaw ją z legginsami z ekoskóry, a z pewnością będziesz wyglądała obłędnie.

A co z rudymi?

Jeśli myślisz, że ruda nie może założyć czerwonej bluzki, to jesteś w ogromnym błędzie. W praktyce okazuje się, że ciepła barwa włosów doskonale łączy się z czerwonym kolorem bluzki, tworząc unikatową całość. Dodając do tego połączenia marant lub żółć, stworzysz przemyślaną stylizację, której pozazdrości Ci niejedna koleżanka.