Bluzki damskie wizytowe to propozycja dla tych pań, które nie tylko lubią, ale także muszą wyglądać elegancko. Ubiór ten doskonale sprawdza się na oficjalnych spotkaniach, w pracy, a także na przyjęciach, czy imprezach. Z czym je zestawić, aby wyglądały niebanalnie? Propozycji jest wiele. Każdy sklep internetowy pokazuje przykłady stylizacji, jakie możesz stworzyć z wizytowych bluzek i spodni czy spódnic.

Bluzka wizytowa – co do niej dobrać?

Kupując bluzkę wizytową, na pewno zastanawiasz się nad tym, co do niej założyć, aby wyglądać elegancko i nietuzinkowo. Otóż ten rodzaj garderoby doskonale sprawdzi się zestawiony z materiałowymi spodniami. Idealnie wpasują się tutaj cygaretki, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby w swojej stylizacji wykorzystać także inne modeli. Możesz także wykorzystać eleganckie spódnice, które jeszcze bardziej podkreślą Twoją kobiecość i doskonale sprawdzą się podczas oficjalnych wyjść.

Jeśli chciałabyś wykorzystać wizytową bluzkę w mniej zobowiązujących sytuacjach, dobierz do niej jeansy, a w cieplejsze dni szorty. Bluzka taka, jeżeli ma przedłużany fason, doskonale wygląda także z lubianymi przez kobiety legginsami.

Zgodnie z dress codem

Wiele firm obecnie wymaga od swoich pracownic, aby te nosiły określony strój, sprawiający, że wszystko będzie wyglądało spójnie i zgodnie z obowiązującym w przedsiębiorstwie dress codem. Takie myślenie można spotkać szczególnie w korporacjach.

Dlaczego wizytowe bluzki damskie są tak chętnie wykorzystywane przez kobiety pracujące w takich miejscach? Otóż są nie tylko eleganckie, ale podobnie jak sukienki wizytowe, nie eksponują dekoltu i zakrywają ramiona. Dzięki temu są subtelne i praktycznie nierzucające się w oczy. Poza tym, dobierając odpowiedni krój i kolor, możesz sprawić, że będziesz wyglądała niezwykle szykownie i elegancko. Jeśli chcesz zawsze wyglądać stosownie do sytuacji, wybierz uniwersalne kolory bluzek wizytowych. Biel, czerń, odcienie szarości czy niebieskiego zawsze wyglądają niezwykle elegancko, dzięki czemu doskonale pasują na oficjalne wyjścia czy do pracy.