Zastanawiasz się nad tym, jakiego rodzaju bluzki wypada Ci nosić? Szukasz propozycji, które sprawdzą się zarówno w pracy, jak i na mniej formalnych wyjściach? Dziś przedstawimy propozycje, które pozwolą stworzyć niebanalne, gustowne stylizacje, których nie powstydzi się nawet najbardziej elegancka kobieta. Zachęcamy do lektury.

Romantyczne bluzki z koronką

Bluzki eleganckie damskie to nie tylko koszulowe propozycje, które chętnie zakładamy do pracy lub na formalne wyjścia. Jeśli lubisz romantyczne stylizacje, nic nie stoi na przeszkodzie, aby w Twojej szafie znalazły się propozycje ozdobione koronką.

Zapewne zauważyłaś, że gwiazdy show-biznesu właśnie tego typu bluzki upodobały sobie na rozmaite wyjścia. Szukając dokładnie, raczej nie znajdziesz celebrytki czy fashionistki, która nie lubi koronek. Są one nie tylko romantyczne i zmysłowe, ale również gustowne. Określone modele można wykorzystać nie tylko na randkę, ale także do pracy. Na ulicach zapewne także zauważyłaś kobiety, które nie boją się koronkowych bluzek nosić na co dzień.

Jakie bluzki dla pań w rozmiarze plus size?

Powiemy szczerze – panie, które noszą rozmiar XXL, mogą skorzystać z powyższych porad. Ważne jest jedynie to, aby odpowiednio dobrały rozmiar. Wówczas podkreślą atuty i ukryją mankamenty, przez które często mają kompleksy. To, że nosisz rozmiar większy, niż Twoje koleżanki nie dyskwalifikuje Cię, jeśli chcesz założyć bluzkę koronkową czy z nadrukiem. Pamiętaj o tym i ciesz się swoim ciałem.

Eleganckie i dobrej jakości nie oznacza wcale drogie

Niektóre z Was zapewne martwią się, że zaproponowane przez nas rozwiązania to drogie bluzki, na które nie będzie Was stać. Nic podobnego. Chcemy tutaj podkreślić, że nawet tania bluzka, jeśli wykonana została z dobrego jakościowo materiału, w połączeniu z innymi częściami garderoby, jest w stanie stworzyć stylizację, która zadziwi koleżanki i przyciągnie wzrok mężczyzn.