Nie da się ukryć, że każdy, kto zajmuje się sprzedażą odzieży, próbuje przyciągnąć klienta niebanalnymi rozwiązaniami. Nie ma znaczenia, czy jest to sklep internetowy, czy stacjonarny. Dziś chcemy opowiedzieć Wam o jednym z produktów, który cieszy się ostatnio bardzo dużą popularnością. Chodzi mianowicie o bluzki damskie z nadrukiem. Od kilku sezonów święcą triumfy na sklepowych półkach i pokazach mody. Chcemy zatem opowiedzieć Wam, jak dobierać tego rodzaju odzież, aby wyglądać w niej ponętnie, elegancko i niebanalnie.

Niebanalny krój – na co zwrócić uwagę?

Nie da się ukryć, że bluzki z nadrukiem zaczynają powoli wypierać t-shirty z podobnym motywem. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ nie tylko są bardziej eleganckie, ale również każda kobieta może wybrać krój idealnie dopasowany do jej sylwetki. Sklepy prześcigają się w różnych fasonach, w których każda z nas będzie wyglądała obłędnie. W sklepach możesz zatem znaleźć bluzki koszulowe z nadrukiem, hiszpanki, basic, wizytowe, luźne lub oversize. Jak zatem widzisz – możliwości masz mnóstwo.

Poza krojem naszą uwagę powinien także przyciągnąć dekolt. Dopasuj taki, który będzie podkreślał atuty Twojej sylwetki. Możesz znaleźć bluzki z dekoltem półokrągłym, w kształcie łódki, wiązane, asymetryczne, w serek i wiele innych.

Jak wyglądają bluzki z nadrukiem?

Tak naprawdę nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ nadruki mogą być różne. Wybierz taką bluzkę, która będzie pasowała zarówno do Twojego temperamentu, jak i okazji, na którą chcesz ją włożyć. Nadruki na tej części garderoby mogą się pojawić zarówno w jej centralnej części, jak i z przodu lub z tyłu. Może to być zarówno grafika, jak i obraz lub napis. Możliwości jest niezliczona ilość. Najczęściej spotykanymi motywami są nazwy miast, flagi, zabawne slogany, hasła czy cytaty. Nadruk może również być motywem kwiatowym lub roślinnym, który układa się w niebanalną całość. Nie da się ukryć – jest w czym wybierać, a co za tym idzie – można stworzyć wiele ciekawych stylizacji.